Zaměstnanci společnosti Arcona Capital, správce nemovitostních fondů a nemovitostí ve střední a severní Evropě, se zúčastnili dvou pražských sportovních akcí a přispěli tak částkou celkem 42 tisíc korun na různé charitativní projekty.

Volejbalový turnaj, pořádaný společností JLL a závod dračích lodí, který organizovala firma CBRE, byly dobrou příležitostí pro zaměstnance společnosti Arcona Capital, aby ukázali své sportovní dovednosti a zároveň podpořili charitativní organizace pomáhající nejen v České republice, ale i v Africe. „Všichni jsme hodně soutěživí, a tak nás samozřejmě velmi potěšila výhra našeho týmu v závodu dračích lodí. Ale ještě více si vážíme zaujetí všech zúčastněných a jejich snahy pomoci dobré věci,“ říká Guy Barker, ředitel společnosti Arcona Capital.
Arcona Capital je nezávislý, samostatně spravovaný nemovitostní fond a správce nemovitostí. Společnost působí na trzích v severní a střední Evropě. Prostřednictvím kanceláří v Mnichově, Deventeru, Praze a Varšavě společnost spravuje portfolio nemovitostí soukromých i institucionálních investorů v hodnotě 400 milionů eur.
zdroj: buildingnews.cz